Жалобы Интернет-магазины и сервисы

ТЕХНОМІКС м. Харків

Замовили на сайті компанії Техномікс за привабливою ціною газовий обігрівач Orgaz SB-640 з функцією газконтролю (подача газу припиняється, якщо вогонь згасне). Перед отправкою продавець уточнював щодо товару. Натомість отримали іншу модель —  Orgaz SB-650 — без функції газконтролю, тобто для житлового приміщення більш небезпечний. До того ж деталі підставки обігірвача не підходили одна до одної і зібрати його можливо було лише зігнувши металеві тримачі (фарба тоді тріскається і осипається).

З питаннями щодо невідповідності як за моделлю, так і за розмірами тримача звернувся за наданим продавцем телефоном з проханням обміняти саме на замовлену модель SB-640. У відповідь у некоректному тоні отримав інформацію, що інші моделі не завозять, і що тримачі треба згинати вручну. Чому ж вону рекламують на сайті і продають саме модель Orgaz SB-640, відповіді від продавця не отримав.

Після збірки  виробу за «порадою» продавця зі згинанням тримача (з пошкодженням зовнішнього вигляду), зрозуміло, що поверненню він не підлягатиме. Про якусь гарантію виробу, зрозуміло, мова також не йде.

Некоретне ставлення фірми, з огляду на війну, стрес і велику кількість замовлень, можу вибачити. Але, щодо відповідності товару заявленим характеристикам НЕ РЕКОМЕНДУЮ компанію ТЕХНОМІКС. м. Харків.

Review ТЕХНОМІКС м. Харків.

Ваш адрес email не будет опубликован.