Рекомендую надійного постачальника

Михаил

Звернулися в Термоком, коли на виробництві з’явилася проблема з охолодженням продукції, наше старе обладнання вже не витягувало, температура скакала, через це постійно зривали строки поставок

Тут хлопці нам не просто запропонували купити обладнання, а розпитали, що саме потрібно охолоджувати, які об’єми, який режим роботи і які температури треба тримати і тд. І розробили рішення під наші умови, пояснили, чому саме такий варіант буде найкращим

В результаті підібрали рішення саме під нас, все пояснили простими словами щей доволі швидко доставили і встановили. Зараз в нас все працює стабільно, температура тримається в нормі

Класно, що вони не просто продають обладнання, а реально вникають в задачу. Кому треба промислове охолодження, рекомендую

ОЦЕНИТЕ ОТЗЫВ!
Отзывы | Відгуки UA
Подписаться
Уведомить о
0 комментариев
Новые
Старые Популярные
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x