Банки

Приватбанк… терпіння виходить через край… одні емоції…

Приватбанк…

терпіння виходить через край… одні емоції…

Люди… пора вже з цим щось робити… приєднуйтесь… розказуйте свої реальні історії стосовно цього банку..

У всьому світі з якими працюють поза 16 років (а може й менше або більше…) завжди стараються підтримувати своїх клієнтів.. це я правільна поведінка…

Вже було багато неприємних ситуацій.. але по людській натурі Українці (більша частина) стараються бути неконфліктними…, думають а може нам після цього ще гірше зроблять.., в нас все корумповано.. між собою всі звязані.. ще й наші дані мають.. можуть щось на нас повісити і тд.. (хоть таке часто і є…)

Сьогодні сталась чергова неприємна ситуація з Приватбанком.. 30.11.2021 року близько 15 години в одному з терміналів самообслуговування я спробував переказати кошти.. через деякий час людина повідомляє що кошти їй ненадійшли.. звоню на гарячу лінію 3700 там повідомляють що операція неуспішна.. гроші будуть повернені за деякий час.. дозвонитись до оператора (живої людини неможливо…), повернувшись додому відкриваю чат Приват24..

Спеціаліст Анастасія в чаті

Анастасія

Добрий день, Аркадію!

хвилину, будь ласка

поверення коштів при збійні операції пройшло на картку, я кою Ви провели авторизація в терміналі, по заявці вказана дана картка

в мене основна картка 2285

вона стоїть основною

в приложениї приват24.. вона головна і на оплату онлайн і підвязана під мій номер телефону

і щераз збій пройшов непомоїй вені… прошу повторити дану операцію на тогож отримувача

Анастасія

На жаль, дане повернення не може бути скасоване. Все було првоедено згідно вказаній інформації

це є збій в вашій програмі та роботі термінала.. мені потрібно здійснити даний переказ

Анастасія

Приносимо вибачення за подібні незручності та, на жаль, дане повернення на картку не може бути скасовано

Розяснуюю.. гроші повернули за невдачну операцію на КРЕДИТНУ карточку.. а не на основну (доречі яка є основною в додатку приват24)

Аркадію, на жаль, оскільки повернення вже проведено і воно вдало зараховане немає можливості провести його скасування чи змінити картку для отримання

добре.. я йду на компроміс.. відкрийте мені кредитний ліміт на 8000 грн щоб я зміг здійснити даний переказ.. (Вже навіть йду на компроміс щоб якось улагодити дану ситуацію..)

підключили другого фахівця..

збій в переказі даних грошей сьогодні прийшов непомоїй вені.. тому я просто прошу піти накомпроміс і вирішити це питання

Мар’ян

Приносимо свої вибачення за незручності. На жаль, оскільки повернення вже проведено і воно вдало зараховане немає можливості провести його скасування чи змінити картку для отримання

Тобто.. немає жодного значення по чиїй вені пройшла помилка транзакції.. Приватбанк завжди ПРАВИЙ…

Прошу допомоги Юристів.. чи дійсно при помилці (збої) додатку чи терміналу самообслуговування немає можливості повторити переказ попередньому адресату (або інші спірні питання) Уточнюю для Юристів і технічного відділу Приватбанку.. – коли провине не Клієнта!!! (до речі навіть і клієнта.. всі ми живі люди…).. де можна знайти або перечитати Угоду з ПриватБанком і знайти відповідь на спірні питання..

Я навіть недумаю.., а знаю.. у всьому Цивілізованому світі – госструктури, приватні особи.. та інші навіть прості люди стараються уникати неприємних (деколи спірних) ситуацій, знаходити якесь компромісне рішення (в Україні видно давно забули що це таке)..

Реально це вже просто накіпіло…, така ж ситуація вже неперша в саме мому досвіді.. подібне було десь півроку тому.. такаж переписка.. і такіж відмазки працівників.. ми нічого неможем зробити.. я то (прохавав..), зараз просто реально я немав щераз такої суми щоб повторити дану транзакцію.. (ми всією сімєю перехворіли ковідом.. я двічі.. минулого року і цього року разом з жінкою і детиною.. дочка (9 рочків) лежала в лікарні з ускладненям (пневмонією..).. ), я багато що розумію.. розумію складну ситуацію в Україні і інше… просто нормальні люди можуть увійти у ситуацію.. а працівники приватбанку НІ.. (доречі помилка сталась по вені обладнання Приватбанку а немоєї.. (на шо я неодноразово наголошував) провині)..

Попри дані факти я надаю ще один.. до речі прошу зацікавитись Поліцію, Прокуратуру і інші госструктури.. 2021 році прийшло судове рішення про стягнення з дітей покійної заборгованості по карті в розмірі 7200грн.. заблокували всі карти (навіть де нараховувались Допомога (дитячі гроші !!!)) , при поході до юристів приватбанку ми взагалі були шоковані.. по перше суд пройшов без нас, по друге, після смерті ми принесли довідку про смерть.. ще 7 років тому карточка була закрита і при нас порізана… , по третє.. юрист дивиться в базу і каже що вона в них жива і до неї навіть звонили…(в нас є цей момент зазнятий)…

Постраждалі від неправомірних дій Приватбанку.. в кого ще є достовірна інформація.. приєднуйтесь.. , нехай правління банку перегляне свою політику по відношенню до клієнтів.. і нарешті почне прислухатись до наших проблем і йти назустріч населенню..

PS: всі дані переписок, а також відеодокази (по необхідності) по своїй ситуації можу надати в будьякий момент.. мій електронний адрес: mazicom@i.ua (всі копії вже зберігаються в довіреної особи)

Review Приватбанк… терпіння виходить через край… одні емоції….

Ваш адрес email не будет опубликован.