Жалобы Интернет-магазины и сервисы

Магазин «Алло»

15.12.2022 віддавала у гарантійний ремонт в компанію «ТОВ Алло». При віддачі товару магазині не було світла, булла тільки якась лампа, яка не дала змоги якісно та вдумливо підписати договір та акт передачі у сервісний центр. В момент обговорення строків передачі та ремонту, мені повідомили, що ремонт може затягнутися до 180 днів. Ми відмовились від такого продовження через те, що це, мінімум, незаконно. Компанія спирається на те, що ця ситуація виникла через воєнний стан, який, на хвилиночку,  незаконно подовжений. Подальше обговорення строків не призвело ні до чого, а директор магазину Мустафаєва Севіль Шевкетівна намагалась ввести в оману, сказавши, що в законі захисту прав споживачів є інформація про продовження строку гарантійного ремонту, і що я, як споживач, яка звернулася до цих шахраїв, маю сама шукати, де в законі ця інформація. Також щодо підмінного фонду —  15.12 видали телефон самсунг , пізно ввечері я помітила, що в нього відслоївся екран. 17.12 я віддала його назад, підписавши всі документи про повернення апарату на моєму та на бланку компанії. На днях мені заявляють, що підмінний фонд ще і досі у мене! Як виявилось, у них немає підпису від директора, що я віддала підмінний телефон назад! А з яким відношенням до мене ставився директор магазину та його помічники, при прийнятті мого телефону. Підмінний фонд вони видавати не хотіли, консультанти попросту ігнорували слова директора, відмазуючись тим, що в них його просто немає і все. Навіть дивитись не бажали, стояли хіхікали.
Далі пропав до сьогодення у сервісному центрі. Майже весь час перебування апарату у ремонті мене годували «відмазками» зі сторони магазину, колл-центру, сервіс центру.
21.01.2023 я зателефонувала на гарячу лінію «ТОВ Алло», де повідомила, що так як   вже більше місяця лежить  в сервісному центрі та мені далі обіцяють чекати незаконно 180 днів, я подаю до суду на компанію. Оператор обіцяв 23.01.2023 передзвонити об 11 годині ранку. Нажаль, 23 числа зателефонувала  перша знову я. Наступний оператор був , відверто, хамло, що не вміє спілкуватися з клієнтами взагалі. На моє твердження, що я подаю до суду він відповів, що подавайте, це ваше право і т.д. В інших компаніях усі досудові справи вирішуються перемовинами між двома сторонами, а тут просто все одно, чи іду я до суду, чи ні. Оператор повідомив, що від його колеги не було ніякої відповіді та заявку він не передавав. На моє запитання щодо правки в законі, який саме нормативний акт підтверджує існування 180 днів ремонту, він надав якийсь незрозумілий акт, який шукав майже 3 хвилини —  наказ номер 28/02-22. Такого акту не існує в законі захисту прав споживачів. Перший оператор зателефонував, і сказав, що телефон в сервісі, надав номер сервісного центру та серійний номер виробу. На ті номери ніхто не відповідав, і мені ніхто не передзвонив. 25.01 Я написала заяву юристу цієї компанії, де вказала, що в договорі незаконні дії з боку компанії, також в акті було маленьке повідомлення про якийсь карантин та ковід-19, якого вже давно немає.  Вчора, 28.01 я зателефонувала до гарячої лінії «ТОВ Алло», де мені повідомили, що телефон поїхав у склад браку та там лежить, що буде повернення коштів, або обмін товару на аналогічний чи на новий.  Сьогодні, 29.01 я прийшла забирати кошти. В той час, як я розглядаю відповідь юриста, який вирішив просто перецитувати мені закон, і жирним шрифтом виділив, що 180 днів, це не закон, це договір між сторонами, і в законі такого НЕМАЄ,  мені телефонує якась особа с сервісу, яка говорить, що в мене, кол-центра та магазина: «некоректна інформація, щодо стану телефону»!!!!!! ВІН ВІДРЕМОНТОВАНИЙ та їде до магазину. В магазині, що і на гарячій лінії була інформація, що телефон ремонту не підлягає та іде процедура повернення коштів, або новий телефон , чи обмін.
А тепер питання до компанії АЛЛО, Ваші співробітники взагалі не  знають процедуру віддачі телефону у ремонт, що водночас мені повідомили про видачу коштів, а сервісний центр сказав, що взагалі вони мають некоректну інформацію, чи компанія АЛЛО не бажає повернення коштів законним та своєчасним шляхом?? Я бажаю почути відповідь від  вашого директора магазину, та владнати цю ситуацію розумним та ЗАКОННИМ шляхом в найкоротші строки, поки що, без суду. Якщо ні, то заява в мене вже готова.