Жалобы Интернет-магазины и сервисы

kindlytech

Рассмотр заявки на обмен/возврат занимает до двух недель и истекает право потребителя на возврат

Не ждите рассмотрения заявки, сразу звоните на горячую линию защиты прав потребителей

Оксана

Увага шахраї!!!

Замовила замовлення 131254 13.02. дитині вебкамеру і навушники з мікрофоном нічого не відправили постійні відморозки то світла не має ваше замовлення на пошті кошти не повернемо!Не замовляйте нічого шахраї відгуки куплені!Кошти не повернути дуже шкода кошти дитини були не думала що такі сайти просто жахливі шкода людей!

2 недели назад
Анжеліна

Интернет-магазин Kindly Tech. Заказ 122299 был создан 04,01,2023 г., оплачен 09,01,2023 г в сумме 2080,00 грн. + доплата 13,01,2023 г. в сумме 442,00 грн. Обещают прислать заказ каждый день. Сначала говорили, что пришлют 12,01,2023, потом сказали, что нет товара, приедет 14,01,2023, потом пришлют. Притом, что я по несколько раз в день звоню, и еще и невозможно дозвониться. Оставляю свой номер телефона, что бы мне перезвонили, никакой реакции. Никто не звонит и не сообщает, когда отправят. Опять дозвонилась 16,01,2023, ответ: сегодня пришлем. Пока тишина. Звоню 17,01,2023, ответ: сегодня вышлем. И опять глухо. Ни денег ни товара. Лохотрон какой-то. На данній момент 18,01,2023. Ни денег ни товара. Кстати и цена товара не соответствует, что на сайте и что я оплатила.

2 месяца назад
Yanina

Замовляла на подарунок до Нового року, тиждень обіцяли відправити — «сьогодні-завтра обов’язково відправимо, до Нового року отримаєте!!!», але так замовлення і не дочекалась. Дуже прикро, витрачен час, замовити в іншому магазині вже не встигала. До того ж, ціни на сайті не відповідають дійсності.

2 месяца назад
Ольга

Найогидніший інтернет магазин! Замовила подарунок донці на ДР. Замовила 3 д принтер для нігтів! Отримала замовлення швидко, цілісність упаковки на пошті перевірила (це максимум, що на пошті дозволяють робити (вскривати заводську упаковку не можна) . Вдома дитина отримавши подарунок , задоволена , одразу відкрила і приступила до фарбування нігтів! Але одразу прийшло розчарування , лаки всі засохлі!!! Відкривши лак, пензлик відірвався та залишився в середині флакону в усій засохлій масі, схожій на резину! Звернувшись до магазину з проханням повернення неякісного товару почалися довгі дні обіцянок передзвону менеджера та вирішення питання! В магазині стоїть автовідповідач! Додзвонитися до них майже не реально! Адреси електронної пошти недійсні! Через 6 днів моїх дзвінків (декілька разів за цей час менеджер мені передзвонював і обіцяв передзвонити взявши номер телефону) і скинув номер вайберу, на який попросив скинути фото та відео неякісного товару. Отримавши мої фото та відео , менеджер сказав, що я сама винувата, що не відкрила товар (на пошті не дозволяють таке робити) і не перевірила кожну деталь подарунку. І взагалі я зламала лаки сама! 🤯 якось так! Короче, якщо всеж таки вирішали замовляти товар у цьому магазині , готуйтеся до сюрпризів!

4 месяца назад

Review kindlytech.

Ваш адрес email не будет опубликован.