Інтернет магазин меблів crons.com. ua

0 0 голоса
Рейтинг отзыва

Саня

Це просто жах. Нікому не раджу замовляти щось в цих розводіл crons com ua.
Замовили всього лише тумбу в ванну кімнату, сказали, що зроблять за 7-10 днів. Взяли передплату в 80% і забрали наш умивальник, бо сказали, щоб все на 100% було ідеально, то відразу його вмонтують.

Вже ближче до строку вирішили поцікавитись, в якому стані і коли точно можна очікувати. Діма (власник він же і виконує замовлення) повідомив, що чекають на якусь деталь, бо без неї не можуть. Ми погодились, хоч було і не зручно і перенесли на + 7 днів. Нам сказали, що з нами зв’яжуться, але ніхто не дзвонить і не пише, хоч вже знову строки підійшли. Пишемо самі, знову Діма каже, що потрібно ще тиждень, бо щось там сохне, але в середу вони шліфують і в п’ятницю нас наберуть і скажуть коли точно буде.

П’ятниця майже 23:00 ніхто так і не подзвонив. Цілий день писали в вайбер та дзвонили ніхто трубку не бере. Після 20 дзвінків відповіла якась дівчинка і сказала, що тумба ще навіть не починалась робить, бо в них, якась там запара, хоча власник нас постійно кормив, що тумба готова. Після того, як посварились, нам запропонували, почекати ще 14 днів і тумба точно буде готова, бо вони вже розгребли свої проблеми.

І ось день Х, 17 грудня, повідомили, що тумба буде 19 грудня, пройшло 2 місяці від початку роботи з цією конторкою і сьогодні вони дзвонять і розказують, що в них знову проблемка один ящик не влазить, бо в них трішки не зійшлось креслення, а умивальник глибший, хоча цей умивальник вони взяли для того, щоб все зійшлось.

Вирішуйте самі, але краще відмовтесь від думки, щоб щось в них замовляти.

Оцените статью
Отзывы | Відгуки UA
0 0 голоса
Рейтинг отзыва
Подписаться
Уведомить о

0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x