Бойлери Атлантік

Сергей

Після року роботи бойлеру Атлантік 50л, я звернувся в серісний центр для заміни магнієвого аноду. Майстер поміняв його і через три місяці почала нестерпно воняти вода. Я звернувся знову в сервісний центр і там мені відповіли, що “в Полтаві вода не відповідає ДСТУ і перед покупкою треба було уважно читати інструкцію!!!!”

Все. Більш нічого.

Висновки робіть самі.

Це вже другий бойлер, перший потік через два роки екслуатації.

НЕ КУПЛЯЙТЕ ЦЕ ЛАЙНО.

ОЦЕНИТЕ ОТЗЫВ!
Отзывы | Відгуки UA
Подписаться
Уведомить о
0 комментариев
Новые
Старые Популярные
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x