ON таксі ЖАХЛИВЕ

Галина

ЖАХЛИВО! Таксі не прийшло, оператор і водій постійно брехали, тому не встигли викликати інше таксі. Спізнилися на потяг, квітки пропали, вартість не повернули.
Хамська, брехлива солужба. Ніякої відповідальності за невиконання замовлення не несе.

ОЦЕНИТЕ ОТЗЫВ!
Отзывы | Відгуки UA
Подписаться
Уведомить о
0 комментариев
Новые
Старые Популярные
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x