Скарга на функціонал роботи пром.юа

0 0 голоса
Рейтинг отзыва

Дмитро

Всім добрий день! Наболіло! Пишу про свавілля, яке відбувається в роботі порталу пром юа! Наш інтернет магазин отримав чергове замовлення через портал пром юа, замовлення було оброблено і вислано покупцю післяплатою! Через пару днів, при отриманні замовлення, отримую дзвінок від замовника і мені кажуть, що я вислав не той товар, при цьому обзиваючи мене нецензурною промовою! При перевірці замовлення виявляю, що замовлення надіслано правильно і з мого боку жодної помилки не було! Перейшовши на розмову в Вайбер з покупцем, виявляється, що у них при замовленні (скрин фото) товару, фото і ціна — відповідають замовленню , яке прийшло мені, але назва і вага відрізняються! Весь діалог з покупцем супроводжується образами та погрозами на мою адресу! Ок! Ідемо далі, дзвоню менеджеру порталу, пояснюю ситуацію. Виходить, що колись пару років тому, при перекладі з російської версії сайту на українську версію у них у системі виникали якісь помилки і могли перемішатися товари та покупці можуть бачити неправильні назви та описи товарів! Чия вина цього інциденту? Як ви вважаєте ? Перевіривши ще раз цю позицію на сайті, порталі та в замовленні, жодних помилок не виявив! Але факт є фактом! Попросив менеджера усунути цю помилку, і ми разом онлайн це зробили! До речі виявилася дуже хороша дівчина-менеджер, що велика рідкість для Прома! Пояснивши менеджеру, що покупець написав скаргу і мені надійшов лист від модератора, що мене можуть заблокувати якщо я не вирішу питання з покупцем, попросив її поради як бути в такій ситуації?!
Так як після купи погроз і образ, мені не хотілося спілкуватися покупцем, менеджер мені порадила написати листа модераторам, пояснити всю ситуацію і попросити виступити посередником (це їхня робота!) між мною та покупцем для вирішення цього питання. Далі найцікавіше! Написавши і виклавши все по суті, пояснивши, що моєї провини тут немає, я отримую відповідь:

Ви продавець товару та відповідальні за інформацію, яка розміщується на сторінці.
———————————————————————
Якщо ви відмовляєтеся від рішення скарги, повідомте відповідь на цей лист.
———————————————————————
Хочемо зазначити, що в такому випадку відповідно до пункту 6 Угоди користувача, ми будемо змушені виключити товари компанії з каталогу Prom.ua та рекомендуватимемо покупцю звернутися до Держпродспоживслужби.
——————————————————————-
Prom.ua є третьою стороною, а не учасником вашої угоди з покупцем. Ви, як продавець, є відповідальними за товар, який надаєте покупцям. Тож якщо з товаром виникла проблема вам необхідно самостійно домовитися з покупцем про варіанти її вирішення. Команда розгляду суперечок Prom.ua. (prom.ua)
————————————————————————-
12 лип. 2023р., 13:23 GMT+3

Ми повідомили вам про проблему та очікуємо на вирішення протягом 5 робочих днів.
Якщо проблему не буде вирішено, ми видалимо ваші товари з каталогу на годину її розгляду.

Якщо ви не згодні з позицією команди Prom щодо розгляду жалобы, ви можете написати офіційне звернення на нашу адресу: Харківське шосе, 201/203, корпус 2-А, літера Ф, Київ, Україна, 02121, ТОВ «УАПРОМ». його та нададуть відповідь.
————————————————————————
Це моє листування з пром! Вони себе називають: команда розгляду суперечок! Так, вони навіть не вникали у суть проблеми!
У результаті мій інтернет-магазин заблокували!
Швидше за все не сподобалося, що їм натякнули, що ця технічна проблема-їхня провина !
Нещодавно прочитав один коментар у групі Пром (Фейсбук): можна звинувачувати продавця, покупця, будь-кого, звинуватити Пром = BAN! Так по суті воно і є!
Тепер питання до адміністрації пром!
Доки ваші клієнти, які платять вам чималі гроші, будуть не захищені від таких випадків і не мають права голосу?
Доки буде таке ставлення персоналу пром до своїх клієнтів?
Доки пром не визнаватиме своїх помилок і вирішуватиме їх ?
Чому я винен вирішувати ваши проблеми и помилки , писати пости , витрачати свій час , а не займатися своєю справою ?!
Цікаво, чим ця історія закінчиться?!
Дуже сподіваюся, що цей коментар прочитає, хоч хтось розсудливий на порталі і прийме правильне рішення!
Трохи про себе: працюю на порталі 9 років, явлюясь топ-продавцем, 95% позитивних відгуків!

ССЫЛКА

Оцените статью
Отзывы | Відгуки UA
0 0 голоса
Рейтинг отзыва
Подписаться
Уведомить о

0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x