Особливості обслуговування в магазині MOYO, ТРЦ “Аркадія”, що у Києві

0 0 голоса
Рейтинг отзыва

Tanay

26.12.23 Придбала пральну машину у магазині побутової техніки MOYO, ТРЦ “Аркадія”, що у Києві на вул. Борщагівській, 154, а

Пропозиції можливих знижок, що були озвучені при першій зустрічі, як і очікувалось, діють з певними обмеженнями, менш з тим, якістю товару задоволені.

Один з менеджерів, Дмитро,  не усвідомлюючи, що спосіб оплати за товар — це вибір покупця, а не його особисті амбіції щодо продажів, по-перше, не озвучив нам усі варіанти щодо способів оплати, по-друге, був навʼязливим, зухвалим, шумним, метушливим у перший день до укладання угоди і раптово втратив інтерес до нас як до покупців, коли ми озвучили наше бажання взяти товар у розстрочку.  Наступного дня дуже заважав комунікації, коли для укладання угоди ми обрали іншого консультанта.

В цілому, згаданий менеджер Дмитро — людина нетактовна, погано розуміється на людях, але демонструє найгірший з способів приниження інших, коли принижує позаочі, використовує всі свої примітивні ідеї, щоб висміяти покупця позаочі.  Дозволяє собі висловлювання у бік клієнтів магазину, які, вочевидь, здаються йому доречними, а насправді демонструють його обмеженість і неприховану зверхність.  Намагався без попередження знімати на телефон покупців під час огляду товару.  Я, спостерігаючи  збоку за поведінкою менеджера, була вражена, невже цей типаж іще зберігся у наш час?

Позитивне враження справив директор магазину Олег,  забезпечив швидке вирішення всіх питань з доставкою, оформленням, продемонстрував готовність до діалогу.

Безперечно, безглузда активність менеджерів — це на шкоду репутації компанії MOYO.

Оцените статью
Отзывы | Відгуки UA
0 0 голоса
Рейтинг отзыва
Подписаться
Уведомить о

0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x