DUB IN.UA виробник дубових бочок.

Руслан

Ніби Український виробник дубових бочок. Позиціонує себе постачальником бочок, у тому числі за рубіж з неперевершеною якістю останніх, і тільки з колотого дубу без браку. А на справді товар на п’ятдесят відсотків бракований. Клепки виготовлені з неякісної низькосортоної сировини, середина та край стовбура та інше… Клепки течуть з торця без зупинки. Для запобігання цьому пропонують якусь несенітницю, танці з бубном, дійшло до гадання на кисільній гущі. Що бочка, після деякого часу вимочування не повинна текти і слухати не хочуть. Брак виправляти ні ні. Пишуть, то Ваша провина. Пропонують користуватися інструкцією, тобто закрасювати від протікання торці краскою. Об’ява є на ОЛХ, може ще де. Розписано гарно, а насправді забігалівка.

Представляються DUB IN.UA, тел. 0977699651, 0980291322. Виробництво ніби в Житомирі.

В Україні є багато відповідальних виробників дубових бочок, які піклуються про свій імідж та репутацію. А цих горе виробників, я радив би Вам, обходити десятою дорогою. Збережете свої кошти та час, а головне нервову систему.

П.С.  Крім того вони публікують фейкові відгуки, створюючи позитивне враження про свій непотріб. Не ведіться, горя наберетеся.

 

Оцените статью
Отзывы | Відгуки UA
Подписаться
Уведомить о

0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x