Credit-donor.com.ua шахраї — обдурили на 25 тисяч

0 0 голоса
Рейтинг отзыва

Credit-donor.com.ua отзывы

В Інтернеті натрапила на оголошення про допомогу в отриманні кредиту у м. Житомирі ( ця сама інформація була на декількох дошках оголошень). Потрібно було терміново погасити штрафи по мікрозаймах, тому зателефонувала за вказаним номером. Спочатку ніхто не відповів. але через декілька годин мені самі зателефонували.+380953074626 Чоловік почав розповідати, що вони компанія Сredit-donor, вже давно допомагають людям і запропонував заключити з ними договір. Тобто, згідно договору, компанія рік співпрацюватиме зі мною, готуватиме всі документи, даватиме консультації і т.п.

Договір коштував 700грн., мені скинули номер рахунку ( 0 14.17 03.10.2018 прийшла смс від CreditDonor з номером картки 5168757323210387 Степаненко Микита Юрійович). Після того мені сказали, що до 18.00 зі мною звяжеться людина, яка є працівником їх фірми і буде брати для мене кредит, а на мою пошту відправлено договір. В Інтернеті я стала шукати інформацію про цю компанію (як вони її називають) і знайшла https://www.credit-donor.com.ua. Також у пошуку мені видало сайт кешлоан, коли зателефонувала, то відповів той самий чоловік, що представляв Сredit-donor.

Це трохи здивувало, але пригадала, що мені розповідали про величезну компанію, що працює вже не один рік. Я подумала, що ці дві контори — одне й те саме. Ввечері десь ближче до 20.00 (замість 18.00) мені передзвонив чоловік (+380953674830, випадково «засвітив» ще й цей+380975594028), але був зайнятий і прохав перенести розмову на пізніше. Я запропонувала краще зранку.

Після 9 ранку наступного дня ми зв’язалися з Олександром (так мені відрекомендувався донор), він розповів, що займається допомогою людям давно, у нього зараз 7 кредитів, що це все швидко й просто і я гарантовано найближчим часом отримаю гроші під розписку у нотаріуса. Маю терміново вислати довідку про доходи і він зараз же подає заявку. Але мені не треба переплачувати в банках, тому краще взяти кредит на нього як підприємця (юр.лице) і тоді буде лише 19 відсотків. Мені потрібна була сума в 25000 грн., але таку суму вони не розглядають, тому мій донор сказав, що мінімум має бути 50000.

Донор Олександр сказав, що я буду його поручителем, але у мене є мікрозайм із прострочкою, тому треба терміново дзвонити на фірму і казати, щоб вони подивилися на коли моя перевірка історії, а ще просити допомоги, бо я можу не пройти. На фірмі мені запропонували послугу, щодо якогосьтам блокування кредитної історії для компанії , яка надаватиме кредит, але вартість складая 3600, на моє здивування, що змінити і сховати кредитну історію неможливо, мені відповіли, що це не мої проблеми — платіть, ми цим займаємося вже два роки. Все сплатила, зателефонували мені представники компанії з номера +380567854572 і сказали, що все дуже добре, але потрібно терміново сплатити гроші за «обнуление счета, так как это иностранный инвестор дает кредит, а потом деньги будут возвращены вместе с кредитом».

Я нічого толком не зрозуміла, але в компанії сказали, що це так завжди, бо у нас така країна і це держмито. Тобто, платить треба терміново 6400. Грошей у мене не було, тому мені так званий донор сказав перевести скільки є, а 1500 є у нього і він доплатить. Гроші позичила у родичів, перевела, донор мій сказав, що проблема вирішена і ця єдина перешкода пройдена. Але, як виявилося, то це був тільки початок: наступного дня зателефонували знову з номера +380567854572 , сказали, що оплату получили, але не всю. Донор Олександр розповів, що звязувався з фінвідділом Кредитдонора для того, щоб перевели гроші на фірму інвестора, у звязку з цим держмито знялося у розмірі 40%, тому ще треба доплачувати майже 3000, потім перетелефонували — ще й пеня за прострочку. Знову сплатила все. Тоді зателефонували і сказали, що треба терміново оплатити 3200грн. на фірму за юридичний договір переуступки займу. Через пару днів зателефонували з номера+380949789065, сказали, що все добре, дата видачі кредита призначена на 11 жовтня, але у них база оновилася і будуть перевіряти знову кредитну історію.

Донор знову відправив до компанії, був дуже зажурений, сказав, що буде дивно, якщо не пройдемо перевірку знову, а там дуже бідкався мій менеджер(завжди відповідав той самий) і сказав, що вже й не знає, що мені такій нещасній казать, але треба 6400. до 19.00. Донор, як завжди «допомагав», сказав, що вже знайшов 800 грн., я знову попозичала у всіх, в кого могла і перевела, скільки було, не вистачало 1400грн. і до 19.00 я не встигла. Донор написав на фіннвідділ і «заморозив» перевірку, поки я не доплачу гроші. Наступного дня сума вже змінилася і треба було вже 2800 (пеня). Заплатила, потім зателефонували знову з фірми, яка кредитує (кожного разу інформація так швидко і не зовсім чітко говорилася, що я навіть назву не розбирала. Потім перепитала у донора, той сказав, що Інвестиція підприємств України). Мені повідомили, що на моїй роботі не підтвердили інформацію про мене (я надавала скан довідки про доходи) і мені не дадуть кредит, а гроші повертаються інвестору. Гроші можна затримать, але треба терміново платить за зберігання в Україні, сплатити до 11.00. Донор порахував — 8100. платити терміново цього ж дня (11жовтня), бо компанія ще має встигнути перевести. Знову Олександр активно шукав гроші у знайомих, але спочатку знайти і скинути мала я, скільки зможу, але бажано якнайбільше. Тут я відправила 7400. Наступного дня я чекала, що вже все завершилося, як і обіцяли. О 10.20 і 10.34. на телефоні були пропущеня дзвінки від компанії Кредитдонор і Олександра. Я вирішила перетелефонувати 0 10.40, але вже я не могла додзвонитися. Десь через 1,5 год. зі мною всі самі звязалися і повідомили, що це я винна, бо не доплатила 74 грн. (як це могло бути-не знаю, бо зняло з картки 7402) і тепер треба платити 3900, бо нічого не вийде.

Платить я не мала чим і ситуація вже дістала. Запитала, чи повернуть мені гроші. Відповіли, що ні, бо я оплачувала послуги,а вони все виконували , хоча ніякого документального підтвердження в їх отриманні і наданні я не маю.В цілому, я перевела шахраям 25357 грн.

Оцените статью
Отзывы | Відгуки UA
0 0 голоса
Рейтинг отзыва
Подписаться
Уведомить о

13 комментариев
Новые
Старые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
13
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x