Відгук про замовлення у PN СЕМЕНА

0 0 голоса
Рейтинг отзыва

Олена

Сьогодні 31 березня 2023року. На сайті PN СЕМЕНА зробила замовлення і оплатила 29 березня під кінець робочого дня. Звісно, що складати товар почали на слідуючий день.

Одразу після оплати зателефонувала пані Наталля і попередила, що деяких позицій може не бути на складі, тому поспішати з оплатою не слід до повного з’ясування.

Товар замовила з доставкою кур’єром НП. Але цей інтернет-магазин не вимагає точну адресу при заповненні форми доставки. «Заднім числом» я захвилювалась і пішла шукати відгуки про цей ресурс. Натрапила на Лідію і втратила ніч.

Але зараз я пишу відгук вже після того, як отримала, перевірила і виправила, зумісно зі співробітниками, деякі розбіжності в накладній (таке буває, враховуючи «людський фактор»). Вважаю, що народ цієї фірми притомний, адекватно реагує, а головне миттєво. Все вирішується легко, якщо ти знаєш чого хочеш, маєш уявлення про організацію простору і вмієш керувати, насамперед, своїми діями.

В інтернет-магазині PN СЕМЕНА я знайшла широкий асортимент, прийнятні ціни, адекватне продуктивне спілкування у вирішенні питань. Залишатимусь на цьому ресурсі і надалі.

ССЫЛКА

Оцените статью
Отзывы | Відгуки UA
0 0 голоса
Рейтинг отзыва
Подписаться
Уведомить о

0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x