Спотворювання тіл

Даяна

received_484940013037700.jpeg

Друзі,привіт! Хочу з вами поділитись однією життєвою ситуацією, яка трапилась зі мною ще 1 липня. Я завжди хотіла тату,побачила,що близька знайома зробила собі тату, тож і я вирішила не відкладати це на потім. Написала в 2 тату салони і Валерії,яка мені дуже швидко відповіла. Переглянула її інстаграм, її роботи виглядали нормальними,не викликали підозри, хоч промайнула думка,які там можуть бути майстри в Чопі 😂 Ціни були орієнтовно одинакові,тому це не одна із причин, чому я пішла саме до неї. Тоді я собі подумала,що мені простіше і ближче до неї дістатись,ок,піду.

В день Х,я приїхала до неї в салон Valerie за адресою місто Чоп,вул. Квітова, 21, LaMia pizza , 2 поверх. Перед процедурою я мільйон разів перепитала чи все буде так,як на фото,але вона мене запевняла,щоб не хвилювалась, все буде в порядку. Вона від руки «начоркала» ескіз на спеціальну бумагу,приклеїла на моє тіло і почала роботу. (Тоді я подумала,шо цей ескіз є умовним, не остаточним). Під кінець процедури вона почала ойкати, що набила декілька лишніх крапочок, які виявилися однією лишньою лінією. (з ким не буває,подумаєш. Це ж всього навсього тату на все життя 😂😂) Цю лінію вона виводила ремувером,але не вивела. А ті крапочки, які мали бути набиті, так і не набила. Лінії також мали бути різної товщини. Заплатила я за тату 1500 грн,вона мені повернула кошти після того,як я зняла загоюючу плівку (через тиждень).

Через місяць після того,як загоїлося тату я пішла в Лазерхауз,де одна процедура по видаленню коштує 1350 грн. + загоюючий крем після лазерних процедур 500 грн (В моєму випадку було 741 спалахів). Мені потрібно провести мінімум 6 видалень, терпіти біль та витрачати немаленьку суму,щоб звести це страхіття. «Хоть шо» набити легко,а от визнавати та виправляти свої помилки важко. Тому я знову вирішила їй написати,поділилася скільки я заплатила за її витвір мистецтва, за роботу,яку вона набила своїми кривими руками та косими очима. У відповідь вона мене кинула в чорний список і все. На днях я зверталась до юристів та держпродсподивслужби,де вони розвели руками,тому що Валерія повернула мені кошти,тим паче під час воєнного стану служба споживачів не має права проводити провірки і нема сенсу подавати в суд.

Тож,гроші я ще зароблю, а Валерії раджу використати зекономлені гроші на курси по тату чи візит до офтальмолога,а краще просто ЗАБУТИ ПРО ТАТУ МАШИНКУ і не спотворювати тіла людей!! (Є інфа,що збирається проводити косметологічні процедури типу ботоксу і тд.,тому бережіться хлопчики й дівчатка і тримайтесь подалі від таких «професіоналів «)
Отже,якщо мрієте про страшне, криве,перекосойоблене тату,безсонні ночі,нерви,біль і купу витраченого часу на виправлення цієї проблеми та купу витрачених грошей тоді звертайтесь тільки до Тимші Валерії Василівної!

За свої вчинки потрібно відповідати! Тату — це не волосся підстригти. Уникайте недомайстрів та бережіть здоров’я! Буду рада,якщо допомжете в розповсюдженні інформації!

До речі,моє тату в інстаграм вона не вистала ( невдалі не виставляє),залишається тільки думати й гадати скільком людям вона спотворила тіло! https://www.instagram.com/valery_timsha/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100005152623807

Валерія Тимша
#тату #чоп #тимшавалерия #тимшавалерія
#салонкрасиValerie #студиякрасотыValerie #LaMiapizza #chop

Оцените статью
Отзывы | Відгуки UA
Подписаться
Уведомить о

0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x