Дуже сподобалось – tasay.com.ua

Марина

Користувалась послугами флориста для оформлення простору та залишилась дуже задоволена результатом. Усе виглядає стильно, акуратно і з увагою до деталей. Приємно, що підхід не шаблонний — відчувається досвід і розуміння, як працює композиція в реальному просторі. Також сподобалась комунікація: усе зрозуміло і без зайвих складнощів. Детальніше можна подивитись тут: www.tasay.com.ua

ОЦЕНИТЕ ОТЗЫВ!
Отзывы | Відгуки UA
Подписаться
Уведомить о
0 комментариев
Новые
Старые Популярные
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x