Работа и Трудоустройство

Робота в Норвегії.Сайти пошуку роботи
5 (1)

Норвегія приваблива країна для життя і роботи. Кілька років поспіль країна посідає 1-ше місце в Індексі людського розвитку ООН. Норвегія має компетенцію лідера в таких галузях як нафта і газ, енергетика, морське судноплавство і суднобудування, виробництво морепродуктів. Норвегія — мирна та безпечна країна, де є хороша система соціального захисту, добре функціонуючі та регульовані відносини між роботодавцями та працівниками.

Насамперед радимо зазирнути на портал Служба зайнятості Норвегії. Тут представлені вакансії по всій країні, зокрема на нафтових платформах, а також сезонна робота.

Layboard — найбільший сайт із вакансіями. Досить зручна зрозуміла пошукова система, де можна вибрати не тільки місто, спеціальність або рівень зарплати, а й вид зайнятості, умови роботи і навіть проживання.

Manpower — один із найбільш затребуваних порталів Норвегії для пошуку роботи для шукачів зі знанням норвезької та англійської мови. Лаконічний дизайн, простий і зрозумілий пошуковик. Крім того, на порталі публікується безліч корисних матеріалів для шукачів роботи, як у текстовому, так і у відео форматі.

Finn.no — популярна в Норвегії дошка оголошень, аналог нашого Авіто. У каталозі пропозицій можна знайти закладку «Робота/Jobb». Звісно, високооплачувану роботу в престижній компанії ви тут навряд чи знайдете, а ось простіших пропозицій — достатньо.

Graduateland портал чудово підійде для студентів і молодих фахівців, які шукають варіанти стажувань у норвезьких компаніях.

Jooble — один із найбільших і найбільш затребуваних агрегаторів у Норвегії. Тут представлено понад 19000 пропозицій з безлічі порталів. Це дає можливість переглянути максимальну кількість пропозицій в одному місці.

 

Сделайте оценку!
[Всего: 1 Средний: 5]