Moyo.ua

0 0 голоса
Рейтинг отзыва

Віктор

Покупав портативний монітор із розширенням гарантії на заміну. Замовив доставку на дом, бо раніше довіряв магазину. Покупка стала повним розчаруванням із-за сервісу компанії.

Коробка, що використовуються для доставки була закрита. Але ж фірмова упаковка, в якій зберігається комплект поставки, не була запакована. Коли розкрив фірмову коробку, то не знайшов інструкцію й пакет із адаптером Type C to USB був розірваний. Але головне, що відходить нижня панель з того боку, де розташовані кнопки меню та гарячої клавіші. Це робить використання монітору незручним. Склалося враження, що товар вже був у використанні. До того ж є явний брак.

Якби не обставини, то покупкою був би задоволений. А так дуже неочікувано для такого магазину та досить коштовної покупки.

Спочатку хотів обміняти товар. Наступного дня звернувся до магазину. Товар прийняли обратно й сказали, що віддають у сервісний центр.

Через тиждень передзвонив на гарячу лінію, бо не було ніяких новин, й попросив повернути гроші. Мені в цьому відмовили. Хотілося вирішити питання цивілізовано, тому передзвонив ще двічі й кожного разу відмовляли з різними відговорками, хоча 14 днів з моменту покупки ще не пройшло.

Наразі немає ні грошей, ні монітору. Зараз звернувся до суду. Не знаю, чим закінчиться процес, але не можу довіряти сервісу компанії та радити будь-кому мати із нею справи.

Доречі, коли відправляв лист зі скаргою до компанії, виявилося, що її юридична адреса не відповідає дійсності. Теж неприємний момент, бо тоді взагалі не зрозуміло, хто несе відповідальність за надані товари та послуги.

Не раджу мати справу із цим магазином.

Оцените статью
Отзывы | Відгуки UA
0 0 голоса
Рейтинг отзыва
Подписаться
Уведомить о

0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x