Harmony massage and SPA

Катерина

Записалась в студію масажу, однозначно рекомендую! Зручне розташування, знаходяться в центрі, поряд з метро Олімпійська, Саксаганського 27А, є парковка. Можна обрати як лікувальний масаж так і релакс масаж, є послуги спа процедур. Кваліфіковані спеціалісти, допоможуть, підскажуть обрати саме те, що потрібно. Записали швидко, на наступний день. Працюють щодня до 21. Рекомендуюю !

ОЦЕНИТЕ ОТЗЫВ!
Отзывы | Відгуки UA
Подписаться
Уведомить о
0 комментариев
Новые
Старые Популярные
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x