Чи можна зробити чарджбек з шахраїв Vlom та LimeFX?

Чи можна зробити чарджбек з шахраїв Vlom та LimeFX? ЖАЛОБЫ

Я попалася на вудочку шахраїв, псевдо-брокерів LimeFX та Vlom. Розповім, як вони мене розводили:

Vlom: Після переказу великої суми, ціни на торговому рахунку починають йти в невигодному напрямку і потрібно замість обіщаного прибутку знову шукати гроші, брати кредити і вкладати, щоб запобігти втрати всіх коштів. А рахунок був просто «демо» — демонстрвційний. Звинувачують в помилках, хоча явно видно що все підстроєно. Ставлять «замки» з яких, як потім вияснилось, знімають СВОП — комісійні і мій рахунок тане і тане. Коли зрозуміли що вижали все що можна, інтерес зникає, фінансовій аналітик Константин Петров може провести зі мною одну, максимум дві сделки на мізерну суму 1.5 — 2 долари. Т.є. я залишаюсь з великими боргами.

LimeFX: 1. Спочатку демонструють прибуток і під різними предлогами вимагають внести ще, потім сделки відкривались так, щоб вийти в «мінус», після чого за якоби послуги банку підчистити рахунок, потрібно ще вносити кошти. Фінансовий аналітик перестає виходити на зв’язок.

2. Обіцяють допомогти вийти із скрутного становища з кредитами: рост акцій Тесла, які потрібно викупити. Дають бонус 10 тис.доларів. Коли беру кредит і перераховую кошти, на протязі місяця роблять вигляд, що виконують якісь формальності, відкривають якийсь рахунок, де кошти йдуть в «мінус». Фінансовий аналітик щезає. Звонять інші і пропонують внести ще кошти, що бонуси «згорять», демонструють рахунок, який насправді фіктивний.

Потім звонять і із Лондона, із Москви і ще звідкись, багато звонків і пропонують «допомогу». Ці «помічники» повідомили, що за Vlom і LimeFX стоять одні і тіж шахраї, яких людьми назвати важко: обирають пенсіонера, який розраховував одержати добавку до мізерної пенсії. До того ж самі звонили умовляли, що начебто вони допоможуть мені, а я їм тим що у них показники перед якимось міжнародним інвестором будуть кращі. Звонив Дмитро Золотарьов обіцяв «золотиє гори».

Залишилась з великими кредитами, які перекривати нічим.

В інтернеті побачила об’яву Дениса Абзалова про чарджбек. Звернулась до нього, наобіцяв допомогти. Але далі я дізналась з відгуків про нього, що Абзалов теж шахрай і брехун (про нього можно почитати наприклад тут , тут та тут).

Потім виникла пауза, коли втрутились Олександр Козловський і компанія із LіmeFX.

Як мені повернути гроші з лохотронів LimeFX та Vlom? Чи є компанії, що допомагають з чарджбеком з цих форекс-лохотронів?

Оцените статью
Отзывы | Відгуки UA
Подписаться
Уведомить о

1 Комментарий
Новые
Старые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
1
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x