Хочу поділитись досвідом установки теплої підлоги в квартирі.

АЛЕКСАНДР

Думав, що це буде дуже дорого і складно, але насправді все виявилося досить просто. Дуже зручно, адже не треба додаткових батарей, а тепло розподіляється рівномірно по всій кімнаті. У нас пол від Dian Technology, брали в магазині Ecopol. Особисто мені тепла підлога допомагає зберігати комфорт навіть у найхолодніші зимові дні. Рекомендую без сумнівів!

ОЦЕНИТЕ ОТЗЫВ!
Отзывы | Відгуки UA
Подписаться
Уведомить о
0 комментариев
Новые
Старые Популярные
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x