Відгук про Спина плюс

Ігор

Реабілітаційний центр Спина плюс є не зовсім тими, хто вони є. Моїй дружині нашкодила “спеціалістка” на ім’я  Аня. Яка поставила вакуумну банку розміром з кулак на шийні хребці, що призвело до постійного та системного больового синдрому, створивши запалення нервових закінчень. Дружина ночами спати не може із-за болю. І я впевнений що там половина з працівників немає медичної та фахової освіти- лікаря реабілітолога. “Спеціалістка з массажу” також не має диплома масажиста, тому що на “холку” людині банки не ставлять а проходять паравертебрально, по меридіанам згідно лімфатичних потоків. Тому я вважаю що реабілітаційний центр “Спина плюс” саме на метро Житомирська це шахрайський центр.

ОЦЕНИТЕ ОТЗЫВ!
Отзывы | Відгуки UA
Подписаться
Уведомить о
0 комментариев
Новые
Старые Популярные
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x