Diamant стоматологія з Тернополя

Оксана

Хочу похвалити і подякувати лікарям стоматологічної клініки “Діамант” в місті Тернопіль. Ніколи не думала, що моє зуби вдасться привести до такого ідеального вигляду, як це зробили лікарі клініки. Лікувала, ставила брекети, робила професійну гігієну та відбілювання. Хоча на все це пішло майже 11 міс. залишилась дуже задоволено. результатом. Зараз не соромлюсь посміхатись.

ОЦЕНИТЕ ОТЗЫВ!

ССЫЛКА

Отзывы | Відгуки UA
Подписаться
Уведомить о
0 комментариев
Новые
Старые Популярные
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x