Интернет-магазины и сервисы Киев

VAM system UA
3 (2)

Студія захисту автомобілів від викрадення VAM System працює з 1996 року під контролем кращих європейських спеціалістів. Досвід наших колег з Європи ми переносимо і в Україну, тому гарантуємо якість і надійність наших протиугінних систем та унікальне встановлення Будь яких інших сигналізацій.

Компанія VAM System унікальна тим що вона прийшла з заходу, а не як більшість компаній зі сходу. Працюючи напряму з дилерами самих відомих марок автомобілів ( Toyota, Lexus, Honda, Volkswagen, Hyundai, Kia, Land Rover, Jaguár, BMW, Mercedes) ми вивчали можливості і варіанти для створення саме протиугінних систем. Після років досліджень та тестів ми знайшли «золоту середину» та створили продукт який блокує 7 ланцюгів в автомобілі. Цей показник забезпечує найкращий захист для авто та не впливає на роботу «бортових систем» і не приводить до запису помилок в автомобілі. А саме 7 ланцюгів забезпечують захист який ні один злодій не зміг побороти. Існуючи на ринку з 1996 року і встановивши наші протиугінні системи на більш ніж 40 000 автомобілів ми не зафіксували ні одного випадку викрадення.
Наші сервісні центри відрізняються від тих які ви звикли бачити. В нас світлі, чисті та просторні приміщення в яких немає плям мастила та кучі пилу. Чашка кави та приємна розмова, це те з чого починається спілкування з нами.

Сделайте оценку!
[Всего: 2 Средний: 3]