Телеграм-канал ВСЕЗНАЙКО використовують шахраї-псевдоброкери як фейковий бот.

Віктор

Надзвичайно нахабні та хитрі шахраї! Діють від імені успішного нині трейдера Богдана Копчі, котрий на своїй Інстаграм-сторінці BOHDASSS уже розмістив ряд публікацій із запереченням своєї причетності до цього каналу.

Обіцяється фантастично швидке (2-3год.) наростання дивідендів з неймовірно високим коефіцієнтом (5-10 і вище), а насправді, скоріш за все, як у конкретно моєму випадку, абсолютний пшик: після отримання грошей на свою картку «брокер» просто втрачає до клієнта усякий інтерес: не те що сам не пише нічого, а й не заглядає навіть у окремий чат.

Якщо звернутися по цьому питанню з іншого аккаунту, то можна дізнатися, що тому вихованому у найкращих манерах індивідууму, виявляється, таки знайомі й певні ази ненормативної лексики. Зрештою, не варто автоматично перекидати на всіх власників «Мерседесів», БМВ та інших престижних автобрендів, — тому що власник Інстаграм-сторінки, з якої зідрано більшість фото та відео на той Телеграм-канал, у останніх своїх публікаціях заявляє про відсутність усякої особистої участі чи навіть елементарної зацікавленості у веденні того Телеграм-каналу. Таким чином, абсолютно всі публікації на тому каналі справляють враження неправдоподібних, включно з ретельно відрежисованимт іотовідеозвітами про нібито успішно проведені брокерські угоди.

Оцените статью
Отзывы | Відгуки UA
Подписаться
Уведомить о

0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x