Shell Helix HX7 5W-30

АВТО

Євген

h7.jpg

Вже декілька років їзджу на Shell Helix HX7 5W-30, беру його в октавію 1.6 mpi 2007 року. Пробіг на авто великий, тому не бачу сенсу витрачати багато грошей на оливу. Ця повністю мене влаштовує по якість. Просто в мене пробіг в рік 6-7 000км тому не бачу сенсу брати супер-пупер дорогу оливу, на цій двигун нормально себе почуває, головен перевіряйте що б оригінальна була.

ОЦЕНИТЕ ОТЗЫВ!

ССЫЛКА

Отзывы | Відгуки UA
Подписаться
Уведомить о
15 комментариев
Новые
Старые Популярные
15
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x