Що робити, якщо вас обдурили юристи чи адвокати?

0 0 голоса
Рейтинг отзыва

У ці тяжкі воєнні часи на ринку юридичних послуг з’являється дедалі більше  непорядних юристів, які прагнуть легкого збагачення без прикладення своїх професійних зусиль. Незважаючи на те, що основне завдання юристів і адвокатів — захищати інтереси громадян, шахраї цього принципу ніколи не дотримуються. А тому готові піти на будь-які хитрощі, аби безпідставно збагатитися за рахунок довірливих клієнтів.

ЯК УБЕЗПЕЧИТИ СЕБЕ ВІД ЮРИСТІВ ТА АДВОКАТІВ-ШАХРАЇВ?

 • Не забудьте оформити письмовий договір;
 • Попросіть прокоментувати окремі пункти договору, якщо вони вам незрозумілі;
 • Заздалегідь обговоріть усі моменти, які стосуються вартості юридичних послуг;
 • Пам’ятайте про те, що ви маєте право розпитувати юриста або адвоката про всі деталі, пов’язані з веденням вашої справи.

ЯК  ОБМАНЮЮТЬ КЛІЄНТІВ? ОСНОВНІ СХЕМИ ОБМАНУ

Юристи та/або адвокати-шахраї вигадали величезну кількість способів обдурити своїх клієнтів. Важливо розуміти, що справа, яку веде юрист або адвокат, це складний процес, що вимагає проведення багатьох етапів. Основне завдання полягає в тому, щоб зібрати, підготувати і передати всі необхідні документи в необхідні інстанції в певний часовий проміжок. Якщо юрист не встиг провести хоча б один конкретний етап у визначені строки, то шанс виграти справу втрачено, і починати дії необхідно з самого початку. Як чинять шахраї? Вони беруть з клієнта гроші, щоб потім зникнути з ними. Ні про яке виконання справи мови бути не може. Також вони створюють шахрайські сайти які приймають замовлення. Шахраї не поспішають відкривати реальні офіси і вести свою діяльність на постійній основі, маючи всі офіційні реквізити — юридичну особу, юридичну адресу, код тощо. Їхні сайти закриваються і зникають разом зі сплаченими клієнтами грошима.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВАС ОБДУРИЛА ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ, ЮРИСТИ АБО АДВОКАТИ?

Якщо ви зіткнулися з недобросовісними юридичними компаніями, які уклали з вами договір на надання послуг, але залишили вас без підтримки, привласнивши ваші кошти, ми рекомендуємо звернутися по допомогу до наших фахівців. Ми спробуємо врегулювати конфлікт, що виник у досудовому порядку, складемо і направимо в недобросовісну організацію грамотну претензію або скаргу регулюючому органу.

Якщо ви стали жертвою шахрайської юридичної фірми або недобросовісного адвоката і наразі не знаєте, з чого почати, то ми пропонуємо звернутися за консультацією до нас. Ми відповімо на всі ваші запитання та підкажемо, які кроки необхідно зробити, щоб повернути свої гроші. Записатися на первинну консультацію ви можете за телефонами:

+38 (073) 911 56 53
+38 (098) 683 16 77

Хочете отримати безкоштовну юридичну допомогу онлайн? Для цього вам достатньо заповнити  цю форму

  Ваше имя: (обязательно)

  Ваш Email (обязательно)

  Тема сообщения

  Текст сообщения

   

   

   

  Оцените статью
  Отзывы | Відгуки UA
  0 0 голоса
  Рейтинг отзыва
  Подписаться
  Уведомить о

  0 комментариев
  Межтекстовые Отзывы
  Посмотреть все комментарии
  0
  Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x