Quppy Wallet — криптовалютний гаманець.

0 0 голоса
Рейтинг отзыва

Валерий

quppy.png

Quppy Wallet – це цифровий гаманець для всіх видів банківських операцій з цифровими (Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH) Tron (TRX), Tether USDT (TRC20)) та традиційними (доллар (USD), євро (EUR) та фунт (GBP)) активами. Це рішення розроблено як для приватних, так і для корпоративних клієнтів. Quppy Wallet покликаний надати унікальні можливості персонального банкінгу, надаючи всі необхідні фінансові послуги та поєднуючи всі карти та рахунки в одному захищеному додатку.

У Quppy Wallet можна здійснювати операцій за криптоактивами через різні облікові записи в одному гаманці. Quppy Wallet заснований на децентралізованому сховищі та працює з двофакторною авторизацією та системою безпеки зберігання приватних ключів, що забезбезчуе високий рівень захисту та приватності користувачів. Закритий ключ зберігається і контролюється тільки самим клієнтом.

Основні переваги нашої платформи:

1. Функціональність: Quppy Wallet дозволяє відкрити цифровий рахунок IBAN у євро, фунтах стерлінгів та доларах всього за 5-10 хвилин, використовуючи лише смартфон чи планшет. Завдяки цьому сервісу Ви також зможете здійснювати будь-які транзакції та платежі у цифровій (біткойн, лайткойн, єфіріум, трон, біткойн кеш та тезер (usdt trc20)) та традиційній (євро, британські фунти та долари) валютах, включаючи поповнення мобільних телефонів та інші послуги. Додаток Quppy Wallet також показує курс біткойна в реальному часі.

2. Безпека: функціональність Quppy Wallet ґрунтується на децентралізованому зберіганні даних. Дотримуючись класичних правил безпеки, Quppy Wallet підтримує створення пін-коду та приватних ключів. З Quppy Wallet безпека Ваших даних та активів тільки на найвищому рівні!

3. Професійна платформа: Ви можете використовувати цей гаманець на будь-якому з портативних пристроїв.

4. Зручність: Quppy Wallet прислухається до кожного клієнта завдяки зручному інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу та цілодобовій мультимовній службі підтримки.

Цифровий гаманець Quppy – це найкраще інноваційне рішення для всіх ваших повсякденних фінансових активностей.

Додаток Quppy Wallet можна за посиланням на нашому сайті або в цифрових магазинах Google Play та Apple store.

ССЫЛКА

Оцените статью
Отзывы | Відгуки UA
0 0 голоса
Рейтинг отзыва
Подписаться
Уведомить о

1 Комментарий
Новые
Старые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
1
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x