Hoz-misto prom.ua

Анастасія

Замовили плиту та газовий балон на 5 л в – Hoz-misto. Заправили баон на 3 л, щоб не створювати зайвого тиску. Аблон пропускає на вентілі. Зв’язались з продавцем н арахунок повернення товара. Продавеь сказав це нежоливо та заблокував номер! Мошенніки!!

ОЦЕНИТЕ ОТЗЫВ!
Отзывы | Відгуки UA
Подписаться
Уведомить о
0 комментариев
Новые
Старые Популярные
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x