Проект ViMedios — ознаки піраміди та лохотрону

0 0 голоса
Рейтинг отзыва

Проект ViMedios - ознаки піраміди та лохотрону

На днях знайома запропонувала заробити грошей у інтернет-проекті Зараз, у воєнний час, це актуально, бо з втратою офісної роботи кожен хоче заробляти віддалено.
Коротко про суть співпраці. Співпраця проходить з ньюйоркською компанією ViMedios, яка займається відеосервісом. Що треба робити? Ставиш лайки в ютубі/інстаграмі/тік-ток і отримуєш за це гроші. Умови: надається 3 пробні дні. Щодня дається по 5 завдань. Далі вибираєш свій пакет. Будь-який пакет відбивається за 20 днів, далі ви йдете в плюс.
Я критично віднеслася до таких фантастичних умов, і вирішила особисто перевірити схему заробітку. Зараз розкладу Вам її по полицям.
Інтернет проект знаходиться за цим посиланням: vimedios.co. Пр переході на інтернет-сторінку нас попереджають про необхідність реєстрації.
Ідемо далі — реєструємось. Вказуємо номер телефону, який не перевіряється за допомогою СМС. Дивно, але сервіс не просить вказувати прізвище, ім’я та по батькові
Наступний крок — оплата за так звані пакети. Є два варіанти оплати — через Globalpay та USDT. І знову ж про кросівки. Якщо вибрати варіант оплати Globalpay, то платіжна кнопка перенаправляє нас на Приват24. Гроші маєте заплатити на картку фізичної особи — Цукрука Андрія Сергійовича. Тобто, компанія американська, а гроші на картку українця в Приват?! Таке можливо????
Інший варіант оплати через USDT веде нас до електронного гаманця. Але не Вашого, а чужого, повністю анонімного. Тобто, пропонується заплатити чужому дяді.
Увага!! Ні в первому, ні у другому варіанті оплати не фігурує дійсний вигодонабувач ViMedios з м.Нью-Йорк. Бо маємо справу виключно з українськими шахраями які у такий складний час створили чергову піраміду на кшалт МММ.
Деякі довірливі люди залучають у таку піраміду навіть своїх знайомих, хизуючись “заробітками” у такій піраміді.
А “заробітки” учаснику також надходять з карток різних людей, а не безпосередньо від ViMedios. На картку зараховують кошти від Васі, Пєті, Маші. Без призначення платежу. І ці Васі, Пєті, Маші можуть через деякий час вимагати їх повернення під соусом “помилково” сплати.
Тож попереджаю усіх хто збирається вкладатися у цей лототрон “Вітаю” всіх, хто вклався в піраміду. Але моїх грошей вона не отримає.

UPD. По многочисленным просьбам читателей публикуем контакты человека, который гарантированно помогает вернуть деньги из лохотрона ViMedios: +38 (066) 575 44 60 +38 (067) 329 09 12

Оцените статью
Отзывы | Відгуки UA
0 0 голоса
Рейтинг отзыва
Подписаться
Уведомить о

10 комментариев
Новые
Старые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
10
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x