Инфоцыгане

Про що не говорить Андрій Чепік і про що відверто бреше про курс YouTube Money?

Якщо ви зацікавились цим відгуком, то напевно що вас цікавить курс Андрія Чепіка Money. Тоді не пожалкуйте часу та перегляньте відео на Ютуб з назвою: Відгук. Андрій Чепік | Курс Money. Про що не говорять на курсі

Кожна заява в відео проілюстрована доказами (скріни, відео, аудіо)

Я покажу вам лише частку тих проблем, складнощів, некомпетентності та відвертого обману з якими я особисто зіткнувся. І проілюструю це доказами.

Тезисно, що в цьому відео:
1. Доказ того, що я дійсно навчався на курсі

2. З якими проблемами зіткнулися такі ж учні як я і вони писали дуже багато про це в чаті:

— Серед інших обіцянок, Андрій каже що на марафоні він дасть практику як створити свій перший ролик і це дуже просто. Дійсно на марафоні він показує як робити ролик скачавши декілька відео з Тік Току, змонтувати їх і все відео готове, але чомусь він не каже про те, що такі відео не монетизуються тобто за них Ютуб не буде вам платити. Така ж ситуація і з іншим чужим контентом в тому числі і музикою яка накладається на відео. Про це ви дізнаєтесь лише на самому курсі, де Андрій та модератори учбового чату прямо говорять що такі відео є сірим контентом тому монетизації не буде. Вам потрібно буде робити свій авторський контент тільки з ним є надія що буде монетизація. І то це не факт. Про це також говориться на курсі, тому пропонують робити декілька каналів, тоді шанс отримати монетизацію хоч на якийсь канал нібито збільшується. Саме шанс збільшується, ніякої гарантії звісно немає тому що невідомо як Ютуб сприймає ваш канал. Якщо це й станеться то невідомо скільки на це піде часу та зусиль. Але точно це не буде в найближчі 3-4 місяці. Сам Андрій не показує свої канали аргументуючи це тим щоб ніхто їм не нашкодив. Так собі аргумент, перевірити це не можливо, але можливо проаналізувати те скільки Андрій взагалі займається Ютубом та на базі цього висунути гіпотезу чому насправді він не показує свої канали, про це поговоримо далі,  а зараз про факти.

— більшість вимушені купувати платні програми для монтажу, тому що ті безкоштовні що нібито дає Андрій або не працюю, або це демо версія за які з часом також потрібно платити, або вони з обмеженими функціями ( додаткові витрати від  +- 50 дол.)

— бажано купувати додатки які програми які дадуть можливість аналізувати чужі канали а це додаткові витрати від  +- 50 дол.

— потрібно встановити нормальний ВПН для участі в бусті (без ВПН не допускається до Бусту) Той ВПН який рекомендує Андрій у більшості людей не працює взагалі, або працює частково, що також не підходить

— вибір ніші — дуже складне завдання для тих хто не мав з цим справи і люди кидаються хто куди годний…хтось намагається грати в ігри, знімати це а потім пробувати монтувати і це потрібно робити кожен день

— відео потрібно викладати по стабільному графіку, тобто в один і той же час щодня, щоб алгоритми Ютубу вас  гарно сприймали

— монтаж відео — окрема головна біль, писали в чаті учні, що деякі витрачають по 4-5 годин на один 5-8-хвилинний ролик

— буст — 30 днів, це коли ви разом з іншими учнями робите перегляди відео один одного. Таких відео на моєму курсі в розділі Ігри було щодня в середньому по 120 шт. З цих відео формуються 4 плейлисти в середньому по 30-35 відео, було по 40 відео в одному плейлисти. І ці 4 плейлисти ви маєте вмикати на перегляд щодня що займає десь 4,5 години (це якщо переглядати всі 4 плейлисти одночасно), не перемотуючи та не вимикаючи звук на відео. Тобто ваш комп’ютер на цей час практично обмежений до використання. До того ж потрібно слідкувати щоб відео не зупинялося Ютубом, а таке буває, тобто це також час і увага.

— незважаючи на те що переглянути відео потрібно щодня і до 10:00 здавати відео звіт, вас можуть підганяти і ще в до 20:00 стращати щоб всі дивилися швидко, бо виженуть з проекту. І це тільки буст.

— компетентність самого Андрія та команди: так звичайно вони знають більше ніж учні, але свої канали не показують для прикладу і були випадки (це стосовно компетентності) наприклад, на бусті крім перегляду потрібно було писати коментарі, ставити лайки та дізлайки, так от після одного з завдань коли сказали підписатися на всі канали що в бусті -всі почали підписуватись після такої масової підписки Ютуб не  тільки не зараховував нові підписки але їх ставало ще менше ніж до цієї масової підписки, про це також учні масово писали

— якщо ви захочете припинити навчання та  відповідно  оплату курсу, ви не зможете цього зробити (якщо у вас наприклад розстрочка через оформлена) вам скажуть що банк оплатив весь курс навчання тому хочете навчатись  чи ні, а платити потрібно за весь період

— щоб вирішити це питання особисто з Андрієм по телефону, я йому зателефонував, Андрій відповів що не має часу спілкуватись, після чого заблокував мій номер, про що це свідчить — судіть самі.

В рекламних відео Андрій запитує навіщо типу я розповідаю секрети? І ніби відповіддю на це є те, що він створює ком’юніті за допомогою якого можна робити обоюдні бусти.

Так ком’юніті дійсно створюється, але для Андрія воно безкоштовне, а всі інші хто хоче приймати участь за це платять!! Тобто це ком’юніті за ваш рахунок. Звичайно Андрію вигідно за ваш рахунок розкручувати свої канали. Але на мій погляд це не головне. А головне в тому що Чепік заробляє на цих курсах досить не малі кошти. Я не схильний до того щоб рахувати чужі кошти, але в цьому випадку є причина, тому що це пояснює справжній мотив Андрія. Тож давайте порахуємо. У Чепіка є чотири пакети навчання, мені доступна математика тільки по пакету ВІП, тож давайте порахуємо. Як видно в чаті (скрін є в відео) мого потоку курсу ВІП знаходиться 122 людини (це вже без мене, тобто було 123) віднімаємо Андрія та двох кураторів отримуємо 120 учнів курсу ВІП. Вартість курсу 349 доларів, на марафоні можна заробити скидки виконуючі дрібні завдання, в тому числі рекламуючи Чепіка в свої соц мережах, загалом максимум що можна скинути десь до 50 дол. Допустимо, що всі виконали всі завдання (хоча звісно виконали не всі, але хай так) і так ми отримуємо 120 учнів які заплатили мінімум по 300 дол. Таким чином дохід Чепіка тільки з курсу ВІП третього навчального потоку складає 36 тис. доларів. По сьогоднішньому курсу це приблизно 1.440.000 грн. І це тільки пакет ВІП. А ще є три види пакетів і вони коштують від 100 дол до, здається, 600 дол. Скільки учнів на цих пакетах звісно мені не відомо, але зрозуміло, що якщо на тільки на одному потоці з 4 курсів заробляти мінімум 2 млн гривен.  робити такі потоки по одному в 1-2 місяці (як Чепік і робить) то це дуже великі заробітки і можна не сильно паритись з каналами на Ютуб, хоча звісно одне іншого не виключає.

Думаю таким чином, реальні мотиви Чепіка зрозумілі.

Мій мотив думаю вам також зрозумілий, я вважаю що надмірна жадібність ні до чого хорошого не призводить.

Далі, якщо вам цікаво, я пропоную частково  розглянути якими проектами Чепік займався до Ютубу, та власне скільки орієнтовно він займається Ютубом. Це дасть нам додаткове розуміння про рівень його компетентності  та взагалі відношення до проектів якими він займається. І дасть більш повне розуміння з ким ми маємо справу. Якщо коротко, то Андрій почав займатись Ютубом орієновно з літа 2022р. по це він пише в соцмережах, та 2 вересня 2022р. створює свій канал на якому рекламує курс. Тобто, людина займається Ютубом місяців 9. Із них вже 6-7 міс продає курс. Висновки робіть самі.

В відео все це описано детальніше та проілюстровано доказами.