Оплата юридичних послуг по результату виграної справи

Оплата по результату виграної справи-досить малопоширене явище на ринку юридичних послуг. При ньому адвокат або юрист отримує грошову винагороду тільки при успішному вирішенні проблеми клієнта. Це може бути позитивне рішення суду або мирова угода, якщо її умови вигідні клієнту. У будь-якому випадку оплата проводиться за фактом виграної справи.

Переваги адвоката з оплатою за результат

Наша юридична компанія працює у Києві і пропонує послуги юристів та адвокатів з великим досвідом врегулювання судових спорів. Одним з пріоритетів для нас є відповідальність перед клієнтами. Тому для певної категорії справ ми передбачили можливість оплати за результат. У цьому випадку клієнт може отримати якісну юридичну допомогу, навіть якщо знаходиться в складному фінансовому становищі. Оплата послуг фахівця відбувається за фактом, тобто тільки при сприятливому результаті справи.

 Гарантії

Висока якість. Адвокат   з оплатою за результат буде використовувати найбільш ефективні методи для захисту прав та інтересів клієнта, оскільки від цього залежить його гонорар.

Можливість чітко сформулювати цілі. При підписанні договору клієнт вказує, який результат повинен забезпечити юрист або адвокат для отримання винагороди.
Оперативність. У разі оплати за результат фахівець постарається вирішити проблему клієнта якомога швидше.

 Як  це працює?

Спочатку ми спілкуємося з потенційним клієнтом і вивчаємо документи, щоб об’єктивно оцінити ситуацію. Після цього робимо прогноз щодо перспективи справи. Починаємо роботу відразу після підписання договору.

В яких ситуаціях можлива оплата за результат?
Наша компанія пропонує юридичні послуги з оплатою по результату в наступних справах:

-спори про спадщину і поділ майна після розлучення;
-повернення боргів по кредиту;
-конфлікти з роботодавцем;
-захист прав споживачів;
-судові спори із забудовниками;
-стягнення страхових виплат зі страхових компаній.

Крім цього існують і інші категорії справ, для яких передбачена оплата за результат. Дізнатися про них докладніше можна на безкоштовній консультації за телефонами:

+38 073 911 56 53

+38 067  911  56 53

Оцените статью
Отзывы | Відгуки UA
Подписаться
Уведомить о

0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x