OANDA TMS Brokers

Назва компанії: OANDA TMS BROKERS S.A. (колишня назва: Dom Maklerski TMS Brokers S.A.)

Ідентифікатор компанії: 70624460

Адреса компанії:PL 00-120 Warszawa ul. Złota 59

Сайт компанії: https://www.tmsbrokers.com  (доступний на 6 мовах, у тому числі українською)

Обслуговування клієнтів доступне польською мовою в робочі дні з 8:00 до 17:00. Зв’язатися з  підтримкою можна через онлайн-чат, електронною поштою або по телефону.

Сфери діяльності: Брокерська діяльність з цінними паперами та товарними контрактами . Діяльність з управління фондами. Інша  допоміжна діяльність  для фінансових послуг.

Торгові інструменти: CFDs — Форекс, акції, сировинні товари, індекси.

Платформа: MetaTrader 5 і MetaTrader 4, доступні для настільних комп’ютерів і онлайн через веб-браузер. Також є мобільний додаток MT5 для iOS і Android.

Українські та польські версії сайту  різняться за  повнотою  інформації. Українська версія сайту  дещо недоопрацьована. Це можна зрозуміти, бо  Польща є пріоритетним ринком для компанії. Однак це справляє негативне враження.


Думки та враження  клієнтів OANDA TMS BROKERS.

Треба сказати, що на день написання цього огляду, з України немає  ніяких відгуків  про цю компанію.  На закордонних сайтах  ми знайшли  4  відгуки  та  кілька коментарів  на форумах  Польщі. Клієнти скаржилися  на досить мляве  обслуговування клієнтів. У одного трейдера, що залишив відгук, виникали проблеми, коли він намагався вивести гроші.

Якщо у Вас є досвід співпраці з цим брокером, залишайте свої відгуки. Враження реальних клієнтів є для нас одним з головних критеріїв оцінки того чи іншого форекс-брокера.


 

Оцените статью
Отзывы | Відгуки UA
Подписаться
Уведомить о

0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x