Магазин Reebok в Retroville — вартість на цінниках не відповідає вартості на касі

5 1 голос
Рейтинг отзыва

Руслан

IMG_6501-1.jpeg IMG_6502-0.jpeg

Відвідали з дружиною Reebok у Ретровілі — були максимально розчаровані та зіпсували собі настрій на весь день. Причина — некомпетентність працівників і особливо людини котра назвалася «керуючим» магазину (нижче на фото). Почули про акцію 1=2. Вирішили обрати якісь цікаві кросівки. Дівчина-консультант активно допомагала. Підшукувала по схожості ціни. Вибрали та пішли на касу.

І були дуже шоковані, почувши замість вказаної та названої раніше консультанткою ціни в 4699 грн, ціну більше ніж на 1000 грн! Почали казати про закон про захист прав споживача, що ціна — це заявлений покупцю офіційний документ про вартість товару.

Підійшов чоловік без бейджика і не представившись почав нам розповідати, що була переоцінка і ціна тепер інша. На питання «чи моя це проблема і чи винен я в тому, що вони не змінили ціну на товарі?» — з нахабною посмішкою у мій бік, почув, що магазин Reebok, всесвітньо відомий світовий бренд — товар по вказаній на ціннику ціні, мені не продасть, що б я не робив! На вимогу надати мені знижку, телефон керівника, чи якось іншим чином вирішити проблему — знов з посмішкою у мій бік, вислухав, що гарячої лінії цей магазин Reebok не має, і що якщо хочеш взуття — то плати ціну, котра у них в компʼютері.

Людина на фото, котра нібито представилась «керівником магазину» — взагалі не знає про лояльність до покупців, про те що покупець завжди правий, і звісно — про закони в державі, котрі явно кажуть, що цінник на товарі — то офіційно вказана вартість товару для покупця. Людина знаходиться не на своєму місці.

Вийшовши розлючені і засмучені, що витратили час, обрали взуття, вже полюбили це обране взуття — але не змогли його купити, бо магазин хоче нам його продати за вищою ціною, ніж вказана на ціннику, ми зайшли в сусідній магазин, трохи пошопились та розказали працівникам іншого магазину про таку ситуацію у Reebok. На що почули: «це такий високий? Він раніше працював у нас. Зараз не працює саме з цих причин.». Бо ця людина не здачна працювати з іншими людьми у сфері продажу.

Дуже розчаровані та ніколи нікому не порадимо данний магазин, і звісно неприємно розчаровані брендом Reebok, котрий ставить керуючими таких непрофесіоналів або дозволяє відкривати магазини, котрі нехтують законами про захист прав споживача.

Оцените статью
Отзывы | Відгуки UA
5 1 голос
Рейтинг отзыва
Подписаться
Уведомить о

0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x