Книга — спасіння для вчителя англійської мови

0 0 голоса
Рейтинг отзыва

EnglishKate

pomoshh-ukr-oblozhka-1.jpg

Я проводжу індивідуальні заняття з англійської мови для дітей молодших класів. Цим я займаюся вже багато років. Для навчання дітей я весь час експериментувала, підбирала різні підручники і кращі з них, на мій погляд, використовувала. І ось зараз мою увагу привернула книга. «Англійський репетитор. Швидка допомога з нуля» автор Юлія Іванова. Мене дуже зацікавило, що на обкладинці було написано «Відчутний результат за місяць». Я трохи скептично поставилася до цієї фрази, але ціна була привабливою, тож я подумала, що ризик невеликий и купила цю книжку.

Перші учні у мене були 2 хлопчики — один 3-го, другий – 4-го класу. Знання з англійської у них були дуже слабенькі. Вимовляти букви і читати слова їм було дуже важко. Звісно, що вчитися наполягли батьки, а хлопчикам більше хотілося б грати в комп’ютерні ігри. Та оця чарівна фраза в новій книжці «результат за місяць» справила на них величезне враження і аж ніяк не відлякала від занять. Звісно, я додала, що 1 місяць — це, якщо наполегливо працювати.

Ви б бачили, з яким завзяттям хлопчики почали вчитися — може, щоб скоріше закінчити. Але ж це дало результат! Я й сама не очікувала. Через деякий час вони почали потроху читати, а коли приходив час занять, розказували із задоволенням, як вони виконують домашні завдання і називають різні предмети англійською. Адже в підручнику в кожному уроці приведені завдання на поповнення словникового запасу, і приводяться зовсім прості граматичні структури. А щоб дітей зацікавити, в книжці є кросворди з тими словами, що їм уже знайомі. Багато приділяється уваги вимовлянню слів та сприйманню їх на слух. Так, книга йде з диском, і це ще один великий плюс.
Хочу відзначити, що матеріал постійно повторюється, тому дітям неважко було все засвоїти. Мені здається, вони були самі задоволені. Не говорячи вже про батьків.
А тепер й інші дітки також із задоволенням вчаться.
Карантин змінив наші плани, але й сидячи вдома, ми продовжуємо заняття по Скайпу.

Дуже дякую автору книги «Англійський репетитор. Швидка допомога з нуля» Юлії Івановій за її плідну творчу роботу.

ССЫЛКА

Оцените статью
Отзывы | Відгуки UA
0 0 голоса
Рейтинг отзыва
Подписаться
Уведомить о

0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x