https://zhuk.ua/

Обман при покупке

Сергій

zobrazhennya_viber_2025-03-26_15-32-10-272-1.png zobrazhennya_viber_2025-03-26_15-32-09-943-0.png

Така історія. 22.03.2025 замовив на сайті https://zhuk.ua/ вайфай роутер і одразу оплатив 735 грн, бо товар був у наявності. У понеділок 24.03.2025 ніяких повідомлень крім чеку про оплату. У вівторок 25.03.2025 сам телефоную в компанію де повідомляють що товар буде надісланий протягом 5 робочих днів. Я обурився бо товар то був на складі чого чекати? Прийшло повідомлення в застосунок нової пошти що прийшов товар і до оплати 631,98 грн. Пішов подивився – зарядний пристрій до автомобільного акумулятора. Ну я і відмовився. Ну і все, ні товару ні грошей. Дівчина на колцентрі магазину надіслала якусь форму на повернення коштів. І все пишіть, чекайте, з менеджерами-керівниками ніякого контакту не має. Не раджу зв’язуватись.

ОЦЕНИТЕ ОТЗЫВ!
Отзывы | Відгуки UA
Подписаться
Уведомить о
0 комментариев
Новые
Старые Популярные
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x