Ганьба ОЛДІ

5 1 голос
Рейтинг отзыва

Олег

Сьогодні, 11.05.2023 року був дуже вражений обманом продавців магазину ОЛДІ, який знаходиться за адресою м. Київ, вул. Гарматна, 7. Зробив Інтернет замовлення настінної плитки, заказ був готовій, але опції повернення бракованої в них нема, довелося переглядати всі поштучно, з 65 штук 13 виявилися бракованими. Довелося 20 хвилин чекати менеджера з відділу плитки, потім ще 25 хвилин крщика, щоб зняти таку плитку зі стелажів. На виході охоронець хвилин 7 шукав калькулятор та ретельно перераховував метраж плитки. Дома я додивився, що в чеку вказано 12 м. кв., плитка  300х600, тобто площа складає 11,7 м. кв., реальні ж її розміри ще менші. Виходить, що мене змусили заплатити за майже 2 плитки, які вони залишили собі.

У відділі, де продають металеві перехідники та сгони, на моє питання продавець досить грубо відповів, що все лежить на вітрині, шукайте…

Дивно, що коли майже немає покупців, співробітники магазину дозволяють собі робити таки речи, я не збіднію від цих 200 гривень, але в Олді більше не піду, та й знайомим не пораджу.

Оцените статью
Отзывы | Відгуки UA
5 1 голос
Рейтинг отзыва
Подписаться
Уведомить о

1 Комментарий
Новые
Старые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
1
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x