Чарджбек Приватбанк.Як повернути гроші?

0 0 голоса
Рейтинг отзыва

Кожен клієнт Приватбанку, що зіткнувся з шахраями або отримав послугу неналежної якості, часто задається питанням: як повернути свої гроші? Вихід є. Це чарджбек. ПриватБанк — це найбільший український банк  за кількістю клієнтів. Як і інші банки він співпрацює з платіжними системами MasterCard та VISA.Це означає, що процедура чарджбек  доступна кожному клієнту Приватбанку. 

Зробити чарджбек в Приватбанку досить складно.  Щоб почати чарджбек в Приватбанк, потрібно правильно  оформити заяву про скасування транзакції, додавши супровідні документи з належними доказами. Якщо Приватбанк прийме заяву про скасування транзакції, їй присвоюється номер, за яким можна відслідковувати просування справи. В процесі розгляду чарджбек-диспуту  заява направляється в банк-еквайр.  Банк-еквайр вивчає документи та зв’язується з продавцем. 

Результат може бути таким:

  • Вина постачальника  у наданні неякісних послуг доведена. У цьому випадку, з його рахунку будуть списані грошові кошти і повернуті на карту клієнта.
  • Відмова. Причини відмови-доказів  виявилося недостатньо для покладення відповідальності на постачальника послуг. 

Як показує багаторічна практика, ПриватБанк часто відмовляє в процедурі чарджбек в порівнянні з іншими банками. Про ці  випадки можна Ви можете дізнатися  на різних фінансових форумах. Найчастіше працівники Приватбанку кажуть, що по транзакціям на користь брокерських компаній і онлайн-казино чарджбек неможливий, оскільки  існують обмеження в  правилах міжнародних платіжних систем. Відмова також може бути по причині  закінчення термінів для звернення-120 днів, в той час, коли цей строк 540 днів (згідно тих же правил МПС Visa і MasterCard). Зрозуміло, що людині, яка не знайома з основами цього процесу, буде нелегко довести, що Приватбанк не правий. 

Як бачите: чарджбек- це досить тривалий процес, на який потрібно витратити багато свого часу. Якщо ви не впевнені, що вдасться самостійно провести процедуру, зверніться до професіоналів. Збільшити шанси на позитивний результат може допомогти  компанія «Чарджбек Україна». Фахівці ТОВ  «Чарджбек Україна» мало не щодня стикаються з нестандартними ситуаціями.  Вони знають, як правильно оформити документи, щоб домогтися успіху у поверненні грошей. Тож радимо заручитися допомогою професіоналів, які  допоможуть  оформити необхідні документи щоб повернути гроші. 

Для того, щоб розпочати співпрацю з ТОВ «ЧАРДЖБЕК УКРАЇНА», заповніть ЦЮ ФОРМУ.

або зв’яжіться з її фахівцями за телефонами:

+380 98 683 16 77

+38 073 9115653

Оцените статью
Отзывы | Відгуки UA
0 0 голоса
Рейтинг отзыва
Подписаться
Уведомить о

0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x