Чарджбек ОТП БАНК

0 0 голоса
Рейтинг отзыва

Кожний клієнт ОТП Банку ризикує розлучитися зі своїми грошима — нарватися на шахрая при покупці в інтернет-магазині або поповнити рахунок  нелегальної брокерської  чи букмекерської компанії, яка  зникне або «обнулить»  депозит.

Нагадаємо, що у окремих випадках  МПС  VISA або MasterCard  можуть захистити  Ваші транзакції від онлайн-аферистів та повернути гроші у рамках процедури  чарджбек. На жаль,  ОТП банк та  інші українські банки не завжди ідуть назустріч клієнту  у питаннях  чарджбек. Дарма, що згідно правил VISA або MasterCard  банк повинен надавати держателю картки сприяння в оскарженні транзакції.  ОТП Банк, випустивши карту Visa або MasterCard, автоматично приймає їх правила. У випадку спірної транзакції  він зобов’язаний прийняти до розгляду заяву власника картки та в разі визнання спірної операції, передати чарджбек запит до МПС.

Але клієнти банку  можуть зіткнутися з різного роду перешкодами.

Наприклад- некомпетентність  або небажання конкретного співробітника банку: вас можуть  не зрозуміти, можуть  саботувати чарджбек  переконуючи  Вас в безперспективності справи. Причини можуть бути також і об’єктивними. Наприклад відмова може бути цілком обгрунтованою з точки зору правил МПС. Це може статися, якщо ви пропустили термін для оформлення заяви на скасування транзакції, або не змогли надати у банк переконливих доказів для опротестування платежу.

Щоб уникнути неприємностей при подачі чарджбек  в ОТП БАНК  та  вирішити проблему з більшою ймовірністю успіху, ми рекомендуємо вам звернутися за допомогою до спеціалізованої  юридичної компанії.

Для того, щоб розпочати співпрацю з  КОМПАНІЄЮ «ЧАРДЖБЕК УКРАЇНА», будь ласка, заповніть ЦЮ ФОРМУ

або зв’яжіться з її фахівцями за телефонами:

+380 98 683 16 77

+38 073 9115653

Схема роботи.

Ви залишаєте заявку, вона обробляється протягом години-двох. Згодом Ви  отримаєте відповідь, чи можна повернути гроші у вашому випадку. Ви підписуєте договір на надання юридичних послуг. Після цього з вами зв’яжеться спеціаліст, перекладачі перекладуть необхідні документи,  весь пакет буде передано в банк. Вас будуть регулярно інформувати вас про хід усіх робіт.

Оцените статью
Отзывы | Відгуки UA
0 0 голоса
Рейтинг отзыва
Подписаться
Уведомить о

0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x