Cancri Jewelry (Канкрі Джевелрі) Як повернути гроші?

0 0 голоса
Рейтинг отзыва

У звичайному магазині кешбек зазвичай становить 5-7%. У компанії Cancri Jewelry клієнтам обіцяли  260% кешбеку, що вище ніж  вартість самої прикраси. Просто небачена  щедрість! Вигідні пропозиції на ювілірку також дивують лояльними цінами, що змусило нас  уважніше придивитися до Cancri Jewelry.  Нам зразу кинулось у вічі, що усі домени сайтів проекту зареєстровано  рік назад  і  майже в один час.

ОПИС ПРОЕКТУ. ТИПОВА СХЕМА ПІРАМІДИ

У Cancri Jewelry пропонували заробляти на  покупці ювелірних виробів. Прибутковість ювелірного виробу залежить безпосередньо від його типу. Наприклад, якщо ви купуєте золото, то будете отримувати 3,5% кешбеку на тиждень, або 14% на місяць.  Якщо ви купуєте діамантові вироби, то кешбек уже становить вже  5% на тиждень, або 20 % на місяць. Причому, першу виплату клієнту обіцяли вже через 2 тижні після покупки.Від самого початку свого існування він був націлений на російськомовних  та україномовних користувачів.  Весь процес  реєстрації на сайті та участі  у покупках ювелірних прикрас пояснювався у відео, що було розміщене на усіх сайтах скандального проекту.

Не треба бути великим професіоналом, щоб зрозуміти, що  Канкрі Джевелрі  це черговий лохотрон, створений з метою привласнення грошей довірливих клієнтів.  Витрати на розробку та підтримку сайтів для його організаторів були мінімальні, але організатори проекту не «пожлобилися» вкластися  у  рекламу  та в оренду ювелірних магазинів у Туреччині.Привабливий з першого погляду проект Cancri Jewelry виявився черговою шахрайською аферою під обгорткою  мережі ювелірних магазинів з кешбеком.

Звісно,що компанія не  була зацікавлена в довгостроковій співпраці зі своїми  клієнтами, а тому лопнула   через рік свого існування.

Ювелірна компанія, яка була відкрита  у 2021 р. в Туреччині, та  відкрила філії в 5 провінціях (Анталії, Трабзоні, Ялові, Стамбулі та Коджаелі), припинила виплати та щезла. За цей короткий час компанія залучила десятки тисяч клієнтів з України  які  ісі як один звинувачують її  у масштабному шахрайстві.

Стало відомо з турецьких медіа-ресурсів, що у зв’язку з цим інцидентом  було заарештовано двох громадян Туреччини.

 

Якщо Ви стали жертвою шахрайства Cancri Jewelry  і хочете дізнатися, чи можливо повернути  гроші,  заповніть контактну форму. 

  Ваше имя: (обязательно)

  Ваш Email (обязательно)

  Тема сообщения

  Текст сообщения

  Оцените статью
  Отзывы | Відгуки UA
  0 0 голоса
  Рейтинг отзыва
  Подписаться
  Уведомить о

  0 комментариев
  Межтекстовые Отзывы
  Посмотреть все комментарии
  0
  Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x