Будівельна компанія «Коурт»

0 0 голоса
Рейтинг отзыва

Коурт

Будівництво комерційних та промислових приміщень, укладання бруківки, асфальтування, оренда техніки для земляних робіт в Карпатах.

Спеціалізація нашого підприємства будівництво житлових, промислових та комерційних площ, АЗС, ангарів,  укладання бруківки механізованим способом, укладка великоформатної бруківки, асфальтування на великих площах, автомобільних стоянках, між дворових проїздах, підприємствах в парках та пішоходних зонах міст та сіл, будівництво ангарів, складів, виробничих приміщень.
Оренда спецтехніки для земляних робіт – копання фундаментів, котлованів, траншей для комунікацій, вивезення грунту, планування територій перед будівництвом, укатування грунту.

Для виконання робіт ТОВ “Коурт” має в розпорядженні власну техніку, екскаватори від 2,9 до 25 тон, вантажні автомобілі, віброкаток 3,5т.

Наша компанія надає послуги з будівництва, благоустрою , укладання бруківки та оренди спецтехніки, будівництва металокаркасних промислових та комерційних споруд у Львові , Львівській області Ужгороді, Закарпатті.

Ознайомитися з повним спектром послуг  ви можете на нашому сайті:

https://kourt.in.ua/

Для  консультації телефонуйте:

+38 095 52 12345

Або напишіть нам:

tovkourt@gmail.com

ССЫЛКА

Оцените статью
Отзывы | Відгуки UA
0 0 голоса
Рейтинг отзыва
Подписаться
Уведомить о

0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x