Юридические услуги

Автопоміч.Отзывы.Відгуки.
4.6 (69)

«Автопоміч» («Автопомощь»), допомагає громадянам у спорах зі страховими компаніями. Юристи цієї компанії спеціалізуються на стягненні через суд невиплачених або недоплачених компенсацій по автомобільних страховках.

На сайті Автопоміч обіцяють допомагати клієнтам на всіх стадіях судового розгляду: від подачі заяви в страхову компанію до виконання рішення суду. Судячи по їх сайту та відкритому реєстру судових рішень у Автозахисті поставили на потік отримання страхових виплат через суди.


Контакти компанії «Автопоміч»

тел: +38 (067) 42-67-000

0 800 30 09 39

електронна пошта: [email protected]


Для довідки: За формою оплати,компанії, які допомагають громадянам у спорах зі страховиками,можна розділити на три типи.

-Перші беруть фіксований гонорар наперед, а після цього допомагають автовласникам чи потерпілим на всіх стадіях судового розгляду. Всі виплати по суду клієнт отримує самостійно і без посередників.
-Другі отримують гонорар у відсотках по факту отримання страхового відшкодування по довіреності з правом отримання грошових коштів.
-​Треті оформляють договір з відступлення права вимоги, (клієнт, який не отримав страхового відшкодування, продає юридичній компанії право стягувати гроші зі страховика).

Згідно відгуків клієнтів у Автопомічі практикують усі перелічені форми оплати.

Сделайте оценку!
[Всего: 69 Средний: 4.6]